Pse e mohojnë Zotin ? (audio)


Submitting your vote...
Rating: 3.0 of 5. 2 vote(s).
Click the rating bar to rate this item.

Flash is required!


Shenim:
Komentet duhet te jene vetem ne gjuhen
shqipe dhe duhet te jene brenda normave morale.

blog comments powered by Disqus

Oraret e faljes

23/10/2018
ImsakuL.DiellitDrekaIkindiaAkshamiJacia
05:23 06:5512:3215:2717:5619:18

Urtësi Profetike

Gjërat që i çojnë njerëzit

më shumë në Xhennet

janë devotshmëria

dhe mirësjellja.


Grafika pa koment

Kliko për tu zmadhuar

Kontakt

Emaili juaj:
Mesazhi:

Abonimi

Enter your email address:

Facebook